Novinky

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám oznámit, v této pro nás smutné době, radostnou zprávu, že v pondělí 8.6.2020 konečně otevřeme novou provozovnu v Bělehradské 74 v Praze 2 - Vinohrady. Podařilo se nám konečně vše uspořádat, tak jak je potřeba a těšíme se na Vaši návštěvu. Bohužel se tohoto okamžiku nedočkal zakladatel naší tradice, náš tatínek Jiří Kudrnáč... Budeme i nadále pokračovat v jeho odkazu na nové adrese a doufáme, že budete spokojeni s touto změnou a budete rádi naší prodejnu navštěvovat. Děkujeme Vám za jakékoliv připomínky či podněty pro její případné vylepšení. váš tým Domácích potřeb KUDRNÁČ
06.06.2020
Vážení zákazníci, velice se vám omlouváme, ale stále se nám nepodařilo vše vybalit. Je to mravenčí práce a vězte, že děláme co je v našich silách, abychom novou prodejnu co nejdříve nachystali. O dalším vývoji vás budeme opět informovat. Děkujeme za trpělivost a pochopení. Celý stěhovací proces je logisticky náročný. Bohužel je stále hodně zboží v krabicích a i proto zatím nemůžeme řádně expedovat e-shopové objednávky. Děkujeme za pochopení, trpělivost a již se těšíme, až vás v naší nové prodejně přivítáme.
31.05.2020
Než se k nám vydáte využijte možnosti objednávky zboží prostřednictvím našeho webu a zároveň můžete z pohodlí domova provést i platbu kartou, prostřednictvím zabezpečené platební brány GoPay.
03.04.2020
Snažíme se vyhovět našim zákazníkům a také současnému stavu, ve kterém se naše společnost nachází. Rozšířili jsme pro Vás sortiment o další typy ochranných rukavic a objednali jsme i textilní roušky. Stále pro Vás udržujeme nabídku v současné době potřebného sortimentu.
03.04.2020
S ohledem na další úpravy vládního nařízení jsme nastavili osobní odběry již jen s možností platby On-line. Prodejna je nyní uzavřena a vydávají se pouze osobní odběry.
26.03.2020
Vážení zákazníky, v současné době přepravci odmítají přebírat do přepravy zásilky SMĚROVANÉ NA VÝDEJNÍ MÍSTA s platbou na dobírku, a to i při možnosti uhradit dobírku kartou. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni dobírky u zásilek na výdejní místa zcela vyjmout z nabídky platebních metod. Děkujeme za pochopení.
25.03.2020
Vážení zákazníci, i v této pro nás pro všechny nepříjemné době jsme tu stále pro Vás a máme OTEVŘENO!! Pokud zjistíte, že Vám v kuchyni či doma něco chybí, tak se můžete zastavit.
18.03.2020
Inventuru máme již za sebou a od pátku 3.1.2020 je opět otevřeno.
02.01.2020
Rád bych poděkoval všem našim zákazníkům, za projevenou důvěru při nákupu nejen vánočních dárků. Chtěl bych vás ujistit, že jme všechny objednávky vyřídili s maximální péčí a důrazem na rychlost při jejich vyřizování. Doufáme, že je přepravci včas doručí kam mají, aby mohly udělat tu správnou radost pod vánočním stromkem.
18.12.2019
S ohledem na blížící se Vánoce a sním spojený nákupní sezonu, bychom Vás rádi upozornili, že přepravní společnosti budou opět přetížené a může docházet ke spoždění při doručování zásilek. Česká pošta garantuje doručení na adresu do 23.12.2019 při podání balíku nejpozději v pátek 13.12.2019, při doručení na poštu je datum podání do pondělí 16.12.2019. Uloženka má poslední den podání 17.12.2019. Doufáme, že Vám zásilky budou řádně a včas doručeny.
01.12.2019
Ode dneška můžete v našem e-shopu platit on-line, a to prostřednictvím platební brány GoPay. Doufáme, že tato služba bude pro Vás neocenitelným přínosem.
20.06.2018
Jednou ze zásadních změn je rozdělení dopravného na cenu dopravy a zvolené formy úhrady. Tímto Vám chceme nabídnout možnost optimalizace nákladů a zároveň výběr pro Vás nejlepšího způsobu úhrady, a to včetně on-line platební brány.
20.06.2018
Dnes jsme pro Vás spustili naše nové webové stránk. Tyto stránky jsou nové nejen vzhledem, ale i zcela novými funkcemi, které mají za cíl usnadnit Vám orientaci na našem e-shopu a také lépe hledat, filtrovat požadované produkty. Stránky budeme nejen doplňovat o stále nové výrobky, ale budeme také doplňovat podrobné informace o produktech. Doufáme, že tyto nové stránky budou velkým přínosem a usnadní Vám nakupování u nás.
20.06.2018